PETRALANA - Bambibuka
15887
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-15887,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode_popup_menu_text_scaledown,footer_responsive_adv,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

PETRALANA S.A

PETRALANA S.A. to przedsiębiorstwo, w którym nowoczesny i innowacyjny potencjał wytwórczy uzupełnia się z profesjonalnym i elastycznym podejściem oraz poszukiwaniem nowych rozwiązań na rynku materiałów izolacyjnych. Idea budowy wytwórni mineralnej wełny skalnej zrodziła się w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku. Co więcej, jest to przedsięwzięcie w 100% oparte na polskim kapitale, co pozwala na dużą niezależność w zakresie produkcji i pozyskiwania najlepszych surowców, na bazie których wytwarzana jest mineralna wełna skalna.

Naszą przygodę z firmą Petralana rozpoczęliśmy się w 2012 roku, kiedy otrzymaliśmy pierwsze zlecenie na wykonanie filmu TIMELAPSE, który widnieje na górze strony. Podczas współpracy opracowaliśmy katalogi produktowe oraz materiały reklamowe DTP.

 

W ciekawy i niekonwencjonalny sposób stworzyliśmy aplikację, która przedstawia produkty firmy Petralana w formie wirtualnego spaceru budynku mieszkalnego. W aplikacji został zaimplementowany kod z użyciem żyroskopu dla urządzeń mobilnych.

Naszym zadaniem było również modelowanie budynku pod pokazanie specyfikacji produktu.