KITEOFFER - Bambibuka
16082
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-16082,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode_popup_menu_text_scaledown,footer_responsive_adv,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

KiteOffer

KiteOffer to inicjatywa, która powstała z prawdziwej pasji, jaką są sporty deskowe, a w szczególności KITE | FOIL | SURF | SUP. KiteOffer zapewniają, że wiatr, woda i fale to ich żywioł, a swoimi zainteresowaniami pragną dzielić się z innymi. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobyli szeroką wiedzę na temat kitesurfingu oraz pokrewnych sportów wodnych, a także używanego w nich wyposażenia. KitteOffer to również sklep kitesurfingowy z najwyższej klasy sprzętem i akcesoriami marek takich jak F-One, Manera, Liquid Force, FCS czy O’Neill. Firma posiada własną bazę na Helu, gdzie działa m.in. sklep stacjonarny oraz wypożyczalnia kitesurfingowa.

Tworząc projekt skierowany do wielbicieli sportów wodnych jednym z ważniejszych elementów przedsięwzięcia było zapewnienie doskonałego odwzorowania szczegółów sprzętów wykorzystywanych podczas pływania, by zagwarantować kursantom wyczerpujące treści naukowe, a przede wszystkim bezpieczeństwo.

Kite w 60 sekund

Zaprojektowaliśmy książkę z autorskimi rysunkami obejmującą tematykę sprzętów sportowych wykorzystywanych w kitesurfingu. Każda ze stron została stworzona zgodnie z planem serii odcinków emitowanych na kanale YouTube.com. Wszystkie filmy trwały 60 sekund, do czego nawiązuje zaprojektowane przez nas Logo “Kite w 60 sekund”.