IDP - Bambibuka
16235
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-16235,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,qode_popup_menu_text_scaledown,footer_responsive_adv,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-18.0.8,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Instytut Doskonalenia Pracy

Instytut Doskonalenia Produkcji to zespół profesjonalistów – szkoleniowców, konsultantów, wdrożeniowców – którego podstawowym celem jest usprawnienie procesów w Twoim przedsiębiorstwie. Na bazie wieloletnich doświadczeń i szerokiej wiedzy zbudowali autorski, uruchamiający nowe rozwiązania produkcyjne System Trwałej Efektywności Produkcji (S.T.E.P.). Ich specjaliści są prekursorami Lean Management w Polsce i do dziś aktywnie tworzą kadry menedżerskie poprzez wykładanie na uczelniach wyższych, organizację konferencji i aktualizację wiedzy branżowej na łamach czasopism produkcyjnych. Przeprowadzili tysiące szkoleń i zrealizowali setki projektów wdrożeniowych w firmach z niemal każdej branży.

Odświeżyliśmy identyfikację wizualną wprowadzając lifiting znaku STEP. Znak ten opiera się na siatce, którą tworzy sam znak.

Zarówno znak, jak i siatka zostały pokryte lakierem UV, by projekt nabrał wyszukanej, lecz zarazem subtelnej formy.